قوانین و مقررات پی سی نت هاست

پی سی نت هاست

 

درود به شما کاربران و دوستان عزیز

قوانین زیر جهت اطلاع شما از نحوه استفاده از سرویس ها و همچنین حفظ حریم و امنیت کسب و کار شما در نظر گرفته شده است.

1-گارانتی بازگشت وجه به مدت 15 روز می باشد و پس از آن وجه پرداخت شده عودت داده نمی شود.

2- متقاضي متعهد است که بهيچوجه از سرويسهاي ميزباني وب که دراختيار وي قرار دارد، بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران و يا قوانين بين المللي استفاده ننمايند .

3- تعداد ايميل مجاز جهت ارسال براي هر دومين حداکثر 50 عدد در ساعت و حداکثر 500 عدد در روز مي باشد.

4- ارسال نامه هاي ناخواسته (spam) ، ارسال تعداد زيادي ايميل (mass email) براي ديگران به هر نحو، از جمله ارسال خبرنامه به کل کاربران سايت بطور همزمان، ارسال ايميل بيش از حد مجاز، سعي در نفوذ به سرورهاي ديگران و يا سرورهاي پی سی نت هاست درتمامي انواع آن ، ذخيره و يا ارسال ويروس براي ديگران به هر شکل و در تمامي انواع آن ممنوع است.

5- سرويسهاي ميزباني وب راشخصا استفاده مينماييد و حق واگذاري آن را به غير نداريد. درصورتيکه سرويسهاي ميزباني وب را براي شخص خاصي خريداري مي کنيد ، اطلاعات لازم را در اختيار ما قرار دهيد.

6- مسئوليت کليه فايلها و مطالب قرارگرفته در فضاي تخصيص داده شده به عهده کاربر است. همچنين وظيفه تهيه نسخه پشتيبان از فايلها، حفاظت از نام کاربري و رمز عبور ، اعلام تغييرات در تلفن و يا آدرس سکونت و يا ايميل برعهده کاربر است و پی سی نت هاست هيچگونه مسئوليتي درقبال موارد فوق و يا ضرر و زيان ناشي از سوء استفاده و يا از بين رفتن اطلاعات کاربر را بر عهده نمي گيرد.

7- يک نسخه پشتيبان از اطلاعات و سایت کاربر بصورت روزانه، هفتگي تهيه ميشود. که می توانید در صورت نیاز درخواست بازیابی آن را از سرور انجام دهید. البته پی سی نت هاست مسئولیت گرفتن بک آپ از اطلاعات شما را نمیپذیرد و وظيفه مشترک است که از فایل هاو اطلاعات اکانت خود نسخه پشتیبان تهیه نماید.

8- درصورت مشاهده هرگونه فايل و اطلاعات که اثر مخرب داشته و يا ناقض قوانين داخلي و يا بين المللي باشد، اکانت مشترک به حالت تعلیق درمی آید..

9- استفاده نا آگاهانه و يا به عمد از اسکريپتهاي CGI، PERL،PHP که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد. لذا توصيه ميشود به هيچوجه برنامه ها و نرم افزارها را بر روي سرور تست نکنيد. سرور محل توسعه و تست نرم افزار نيست بلکه محيط نصب محصولات آزمايش شده و بدون نقص است.

10- درصورت درخواست قطع سرويس توسط کاربر و يا قطع سرويس توسط پی سی نت هاست به علت تخلف از شرايط و ضوابط مندرج در اين قرارداد ، مبالغ پرداختي به هيچوجه برگشت داده نخواهد شد.

11- مشترک متعهد است که تحت هیچ شرایطی قوانین جاری ایران و قوانین بین المللی را نقض نکرده و در همه زمینه ها قانون کپی رایت بین المللی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید و مسئولیت کلیه فایل های موجود در اکانت مشترک و عواقب آنها با خود اوست و پی سی نت هاست هیچگونه مسئولیتی دراین باره نخواهد پذیرفت. و مسدود شدن سرویس بعلت عدم رعایت کپی رایت و قوانین جاری جمهوری اسلامی، بر عهده مشترک می باشد.

12- چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات پی سی نت هاست به دلايلي که از اراده پی سی نت هاست خارج باشد -مواردي همچون تغييرات مخرب جوي، سيل، آتش سوزي، زلزله، و...، اشکالات مخابراتي ، هر گونه ممنوعيت داخلي وخارجي، عدم پاسخگويي و يا اجبار بر دريافت مبالغ اضافي توسط شرکتهاي خارجي فراهم کننده خدمات، هر گونه تغييرات در قوانين داخلي و خارجي، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، تغييرات در نرخ ارز، و کليه شرايطي که از اراده پی سی نت هاست خارج باشد و در اينجا ذکر نگرديده است- اعمال تحریم های اقتصادی و ... در تداوم ارائه خدمات پی سی نت هاست خدشه اي وارد گردد و يا باعث قطع موقت و يا دائمي آن گردد، هيچگونه مسئوليتي بر عهده شرکت ارائه دهنده خدمات پی سی نت هاست و مسئولين آن نخواهد بود.

13- پی سی نت هاست حق دارد در زمان های مقتضی و لازم با اطلاع قبلي در متن شرايط و ضوابط فوق الذکر تغييرات ايجاد کند. اگرچه از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع می شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه به اين متن و کنترل ایمیل های رسمی از پی سی نت هاست ، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند . در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .

14- هیچ یک از سرویس های پی سی نت هاست اعم از هاست اشتراکی، و نمایندگی هاست رسلری و غیره..... وارز نیستند و رعایت کپی رایت داخلی و بین المللی 100% الزامی می باشد و همچنین راه اندازی آپلود سنتر، دانلود سنتر، نصب اسکریپت های رپید لیچ و امثال آنها در هاست اشتراکی ممنوع میباشد. و پی سی نت هاست حق دارد بدون اخطار قبلی چنین حساب هایی را مسدود کند.

15- ارسال فرم سفارش از طرف مشتری(که بدون هیچ محدودیتی شامل فرم های آنلاین ثبت سفارش، فرم های کاغذی ثبت سفارش، قرارداد خدمات شرکت و سفارش های تلفنی است) و نیز استفاده از خدمات شرکت از طرف مشتری، به صورت خودکار و فی الفور به معنی پذیرش این سند از طرف مشتری است و پیرو آن شامل حال مشتری خواهد شد. مشتری تضمین می کند که این سند را به صورت کامل خوانده است و فرصت لازم برای رایزنی قانونی در مورد آن داشته است و بنابراین به صورت روشن همه شرایط و ضوابط ذکر شده در این سند را فهمیده و با آن موافقت کرده است.

16- کلیه سرویسهایی که مهلت پرداخت آنها از 20 روز بیشتر شود ، به صورت اتوماتیک توسط سیستم پاک خواهند شد

17- در صورت هک شدن سایت و ارسال ابیوز به علت رعایت نکردن مسائل امنیتی سایت ، سرویس مورد نظر بنا به نوع هک شدن ، بین یک تا دو هفته معلق خواهد شد.

با تشکر

موفق و سربلند باشید